“Режисер.орг” відкрили новий кіномарафон

Не минуло й місяця відтоді , як арт-група “Режисер.орг” здобула номінацію “Відкриття року” у конкурсі блогерів та громадських журналістів Херсонщини. А вже 19 січня номінанти, спільно з Херсонським обласним відділенням Соціологічної Асоціації України,  зробили власне   відкриття – кіномарафон “Херсон-документ”.

12

У день відкриття марафону в Херсонському обласному Будинку Вчителя відбулась творча зустріч  з режисером-кінодокументалістом та  кліпмейкером Романом Бондарчуком, протягом якої херсонці мали можливість не лише переглянути документальні  фільми гостя, але й познайомитись ближче з ним самим, з його творчістю, обговорюючи переглянуті стрічки. Власне, гостем Романа можна назвати хіба що умовно, оскільки режисер – наш земляк.

1
Наступного дня, 20 січня, учасники  марафону  відвідали  міні-кіношколу та освоїли ази документалістики. Микола Гоманюк ознайомив майбутніх документалістів з методами соціолога у дослідженні обраної теми; Роман Бондарчук закцентував увагу на основних прийомах кінодокументаліста та виборі героя для майбутньої стрічки; а Макс Афанасьєв пояснив, у чому полягають ключові відмінності між зйомками ігрового та документального кіно.

max

Потім були обговорення обраних учасниками кіномарафону тем їх майбутніх “документалок”. Якими вони є?  Поки що залишимо це в секреті,  зберігаючи інтригу. А самі фільми буде презентовано 17 лютого. Стежте за новинами кіномарафону “Херсон-документ” на сторінці арт-групи “Режисер.орг” в соціальній мережі фейсбук або ж на їх блозі.

Проект реалізується за підтримки Фундації сприяння громадській активності.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s